Kerkdiensten t/m 7 juli 2019

 

Nieuw Jeruzalem kerk
De Ontmoeting West Erven
De ontmoeting Hervormd West
Cornelis Dirkszplein 10
8301 AN Emmeloord T (0527) 61 25 76
Europalaan 42
8303 GK Emmeloord T (0527) 61 28 06
Europalaan 42
8303 GK Emmeloord T (0527) 61 28 06
     

Collectes (tenzij anders vermeld):      

1e collecte: diaconie
2e collecte: kerk
3e collecte: plaatselijk kerkenwerk

Collectes (tenzij anders vermeld):      

1e collecte: diaconie
2e collecte: kerk
3e collecte: plaatselijk kerkenwerk
 
     

26 mei 2019

9.30 uur

JEUGDDIENST JEK

Nadere info

26 mei 2019

10.30 uur

Ds. Bram Bregman

Organist: Dhr. Sjaak van Leeuwen

26 mei 2019

9.00 uur

Ds. F.A. Slothouber,

Organist: Dhr. Aad van Maldegem

     
   

19.00 uur

Ds. Schuitmaker, Elburg

Organist: Dhr. Aad van Maldegem

     

30 mei 2019

 9.30 uur

Gezamenlijke dienst De Brug - Ontmoeting WE & Ontmoeting HW

Ds. D. Lagerweij, Zwolle                           

Organist: Dhr. Sjaak van Leeuwen

 
     

2 juni 2019

9.30 uur

Ds. Hedy Cappon

Gasten uit Meyenburg

Organist: Dhr. Anne Kroeze

2 juni 2019

9.00 uur

Ds. De Ruijter, Dronten

Organist: Dhr. Popko van der Mei

2 juni 2019

9.00 uur

Jeugddienst OHW

Nadere info voorganger??

Organist: Dhr. Pieter Dekker

     
   

19.00 uur

Ds. G.A. Schreuders, Wierden    

Organist: Dhr. Pieter Dekker




9 juni 2019

9.30 uur

1e Pinksterdag, Belijdenisdienst

Ds. Bram Bregman

Organist: Dhr. Harry Haasjes

9 juni 2019

10.45 uur

Ds. C. Aalbersberg – van Loon

Organist: Dhr. Sjaak van Leeuwen   

9 juni 2019

9.00 uur

1e Pinksterdag

Ds. F.A. Slothouber

Organist: Dhr. Aad van Maldegem

     
   

19.00 uur

Ds. J. Mulderij, Wezep

Organist: Dhr. Rick van der Linden

     
   

10 juni 2019

9.30 uur

2e Pinksterdag

Ds. F.J.K. van Santen, Kampen

Organist: Dhr. Pieter Dekker

     

16 juni 2019

9.30 uur

Gezamenlijke dienst DB/OWE, Overstapdienst

Ds. Hedy Cappon

Muzikale medewerking: Henk @ Leonie

 

16 juni

10.30 uur

Ds. G. Bikker, Harderwijk

Organist: Dhr. Aad van Maldegem

     
   

19.00 uur

Ds. J. het Lam, Harderwijk

Organist: Dhr. Pieter Dekker

     
 

23 juni 2019

10.30 uur

Gezamenlijke dienst DB/OWE

Ds. Mariska van Beusichem-Hattem

Organist: Dhr. Sjaak van Leeuwen

23 juni

9.00 uur

Voorbereiding Heilig Avondmaal

Prop. L. Kramer, Urk

Organist: Dhr. Pieter Dekker

     
   

19.00 uur

Ds. J. Harteman, Kampen

Organist: Dhr. Aad van Maldegem

     

30 juni 2019

9.30 uur

Gezamenlijke dienst DB/OWE: Afscheid/bevestiging Ambtsdragers

Ds. Hedy Cappon

Muzikale medewerking: Fam. Pol

Organist: Dhr. Aart van Diermen

 

30 juni 2019

10.30 uur

Heilig Avondmaal

Ds. L. Kramer, Emmeloord

Organist: Dhr. Pieter Dekker

     
   

19.00 uur

Heilig Avondmaal en dankzegging

Ds. J. Hoekman, Urk

Organist: Dhr. Aad van Maldegem

     
 

7 juli 2019

10.30 uur

Heilig Avondmaal

Ds. J.C. Sent

Organist: Dhr. Sjaak van Leeuwen

7 juli 2019

9.00 uur

Ds. I. Hoornaar, Ermelo

Organist: Dhr. Aad van Maldegem

     

14.30 uur

Openluchtdienst JEK

Mevrouw Janny Lijzenga      
   
     
   

19.00 uur

Ds. E. Terpstra, Urk

Organist: Dhr. Rick van der Linden